Prečo kresťanstvu vládne diabol

Prečo kresťanstvu vládne diabol

WEB_DEMON_Dark_Angel_devil

 

V úvode týchto článkov iných autorov by som rád poznamenal, že osobne nemám nič proti viere ako takej veriacich kresťanov. Tieto aspekty neposudzujem. Toto je stránka, ktorá prostredníctvom textov a videí poukazuje na praktiky oficiálneho kresťanstva, predovšetkým jeho katolíckej odnoži. Poukazuje na ľudské zlo, ktoré sa v čase od vzniku kresťanstva až podnes spersonifikovalo do démonických egregorov, ku ktorým sa pridružilo aj mnoho ďalších záporných astrálnych inteligencií, ktoré z aktuálnej situácie vždy ťažili a aj dnes ťažia. Z emócií a vášní más veriacich, ako aj predstaviteľov cirkví, démoni žijú v podobe energetických upírov. Toto všetko má dopad na našu západnú civilizáciu, ktorá kresťanstvo prijala za svoje náboženstvo. A ryba smrdí od hlavy. Tak, ako je zdecimovaná podstata kresťanskej cirkvi, je zdecimovaná aj naša civilizácia, ktorá sa uberá jasným smerom nie do Edenu, ale do Pekla.

Kresťanstvu, podobne ako aj ostatným monoteistickým náboženstvám vrátane siekt okolo Ježiša Krista, sa pomaly, ale iste stmieva, a to pričinením nielen už zmienených démonických egregorov, ale predovšetkým toho najmocnejšieho z nich – kresťanského DiablaTáto astrálna inteligencia spolu so svojimi hierarchicky podriadenými démonmi doteraz svoje ovečky atakuje, o čom existuje mnoho svedectiev ako aj zdokumentovaných prípadov. Príkladom dneška (roku 2020) je aj démonická obsesia ministra zdravotníctva Slovenskej republiky ako aj niektorých ďalších poslancov Národnej rady.  

No nielen kresťania, ale aj ďalší žijúci vrátane neveriacich či ateistov si v tomto kontexte musia dávať pozor na predstaviteľov Temnoty, z ktorých azda ten najobávanejší je démon známy pod názvom Choronzon. Ale aj egregori takých celebrít, akými sú Ježiš Kristus či Panna Mária majú okrem pozitívnej konotácie aj tú zápornú. Ide o to, aké charaktery za vznikom toho ktorého egregora stáli. Naskytá sa už len otázka, či Ježiš Kristus môže niekoho spasiť. Odpoveď je zrejmá; posledné vedecké výskumy ako aj skúsenosti majstrov z radov okultizmu a metafyziky naznačujú, že Ježiš Kristus v osobe Božieho syna nikdy neexistoval a ani neexistuje (všetci dojedného sme božími synmi, dcérami a deťmi), ale ako mocný egregor pomôcť môže. Spasiť sa ale už musí každý sám…


Hlavné články:


Súvisiace články

Minister vlády pod obsesiou démona?

Čierna kniha katolíckej cirkvi

Satan. Vládca temnôt

Pôvod Veľkonočných sviatkov

Posolstvá

Rukopis Magdaleny I a II

Príbeh Ježiša Krista je podvod určený na kontrolu ľudí
Controversial history of Jesus draws ire of Christians and atheists. Is Caesar’s Messiah legit?
Vaše otázky, naše odpovede

Zaručene pravý Šarlatán

Chceš byť úspešným a pritom…


Filmy & Audio

Dokument

Pápežove milenky
Vianoce a ich pohanský pôvod
Pohanský Kristus (trailer)

Stratené evanjelia – pravda o Kresťanstve

Křížové výpravy: První křížová výprava 1/2

Křížové výpravy: První křížová výprava 2/2

Archeologické vedecké dôkazy
: kresťanstvo prinieslo obrovský úpadok a dekadenciu

 

Artemius

Red circle and pentagram on a black background