Príbehy z Astrálu

WEB_NAŠ_DOMOV_02


Chyby

Udělali jste-li chybu, přiznejte to otevřeně.
Nevyhýbejte se výsledkům.
Pokorně snášejte ostny kritiky.
Nemyslete si, že můžete okamžitě očistit vlastní jméno.
Neplačte však zbytečně, protože to nebyla vaše první chyba a nebude to vaše poslední.
Pozveďnete svoji hlavu a žačněte znovu.
Projevte upřímnost v nápravě.
Začněte konat dobré skutky, v jakémkoli měřítku můžete, rozdáváním kousků sebe sama a vlastního vlivu, tolika, kolika můžete být užiteční, protože vibrace vděčnosti slouží jako materiál pro nápravu.
Pracujte, neustále pomáhajíc, s jistotou, že poctivá práce, s časem, vyléčí každou ránu a umlčí všechny soudy.
Neopakujte však stejnou chybu, protože každý kdo ví o chybě kterou koná ve skutečnosti neupadl v past, ale místo toho  vědomě pokládá pasti zla.

André Luiz
Francisco Candido Xavier and Waldo Vieira, The World of the Spirit


Náš Domov (Nosso Lar)

Film Nosso Lar bol natočený podľa knihy Chico Xaviera, slávneho brazílskeho duchovného média, ktorému autobiografický príbeh nadiktoval sám Adré Luiz, samozrejme už ako duch, žijúci v astrálnom meste zvaný Náš domov.

André počas svojho pobytu v astrálnom meste Chicovi nadiktoval množstvo príbehov zo života obyvateľov astrálneho mesta. Kontakt s Chicom Xavierom mu umožnil jeho priateľ, ktorý pod menom Emmanuel (jednou z jeho hlavných inkarnácií bola aj úloha starorímskeho senátora), bol zároveň aj Chicov duch – jeho celoživotný sprievodca.

Dnes už vieme, že Emmanuel sa po smrti Chica opäť inkarnoval, a teraz žije ako tínedžer niekde tu medzi nami. Kde pobýva a čo robí, po tom jasnovidci a astrálni cestovatelia neustále pátrajú… 

WEB_NAS_DOMOV_03

André Luiz bol lekárom, ktorý žil pôžitkárskym spôsobom, orientovaný výlučne na výdobytky sveta hmoty. Svojim správaním dával najavo, že patrí do vyššej spoločenskej kasty, pričom na chudobných mu až tak nezáležalo. Toto sebastredné myslenie ho nakoniec, po tom, ako trvale ignoroval upozornenia jeho vyššieho Ja, uvrhlo do choroby, ktorej nakoniec podľahol.

Spôsob života, aký viedol, ho po smrti uvrhol do nižších oblastí Astrálu, zvaných Umbral (z latinského Umbra), kde sa odohrávajú katarzie všetkých tých, ktorý svoju pozemskú existenciu prežili v nevedomí – náboženskom sebaklame pod vplyvom cirkvi a siekt a/alebo v sebeckom, na hmotu upätom živote. Po pochopení príčin tohoto nanajvýš nepríjemného následku, keď sa jeho duša ocitla na maximálnom dne osobného pekla, nastala transmutácia duševného portfólia a doktorovi Luizovi bola poskytnutá možnosť „peklo“ opustiť.

WEB_NAŠ_DOMOV_01


André sa následne za pomoci sprievodcov dostal do astrálneho mesta, jedného z tisícich, ktoré sa nachádzajú všade okolo fyzickej Zeme, kde sa psychicky zrekonvalescentoval a potom, po vzore spolubývajúcich, nastúpil do služieb v prospech tých, ktorí podobne ako predtým on trpeli nevedomosťou a boli rukojemníkmi démonov sebastrednej mysle.


Trailer


Beethoven – Moonlight Sonata (Nosso Lar)

 

Film Náš domov (Nosso Lar) je možné s CZ titulkami získať TU
Film Náš domov (Nosso Lar) na YouTubeA život pokračuje
Ďalší film z dielne doktora André Luiza vypovedá o tom, ako to v Astrály reálne chodí. Ide o duše, ktoré nie sú na extra duchovnej úrovni a žili si svoj bežný fyzický život, až… sa ocitli na Druhej strane, kde v svojich neukojených emóciách a vášňach pokračujú aj naďalej. A hoci sa nachádzajú v astrálnom svete, na ich spôsobe uvažovania, prineseného z fyzickej reality, sa nič nemení alebo len veľmi pomaly, pomaličky.


Snímok poukazuje nato, v akých či už svetonázorových alebo sociálnych omyloch je človek schopný žiť. A s následkami svojho presvedčenia a životného štýlu sa potýka aj po svojej smrti. Vnútorní anjeli aj démoni – to všetko zvádza boj o ich duše v neviditeľnom Inosvete, ktorý takzvaní živí navštevujú len vo svojich snoch.Chico Xavier

WEB_NAS_DOMOV_04
Autorom príbehu Náš Domov, ktorý je už medzi nami pomerne známy (uvádzam nižšie), ako aj stoviek ďalších, je Chico Xavier – brazílske médium – o ktorom existuje životopisný film, ktorého trailer taktiež uvádzam nižšie.

No predstavme si Chica aj prostredníctvom úžasného dokumentu Krajní termín podle Chico Xaviera,v ktorom vyjavil, čo možno od existencie na našej planéte Zem v závislosti od toho, akou cestou sa rozhodneme kráčať, očakávať.


Trailer životopisného filmu 

Chico, ktorý sa narodil sa 2. Apríla 1910 v Pedro Leopoldo, Minas Gerais v Brazílii, zomrel 30. júna 2002 v Uberaba, Minas Gerais v Brazílii. V spojení s duchmi napísal 412 kníh, z ktorých sa predalo viac ako 50 miliónov kópií a boli preložené do 33 jazykov. Tridsať kníh bolo vydaných v Braillovom písme a Chico vždy odmietol autorské práva na akúkoľvek knihu, nikdy nedostal žiadne autorské poplatky a všetky príjmy venoval charitatívnym inštitúciám. Bol 2 krát nominovaný na Nobelovú cenu mieru.

Ak nemáš možnosť si tento unikátny životopisný film nikde inde pozrieť a nedá sa zakúpiť ani na DVD, môžeš si ho stiahnuť na www.stiahnito.sk pod heslom Chico Xavier. 


Tajný kód Chico Xaviera
O tajomnom posolstve Chica Xaviera, žijúceho v Astrály, kde predtým pobýval jeho duch – sprievodca Emmanuel, a ktorí si teraz paradoxne úlohy medzi sebou vymenili, vypovedá následujúci dokument:

Samozrejme, dnes asi nikto nevie, či Chico, teraz ako duša v Astrály, bude už inkarnovanému duchovi, ktorý kedysi v astrály ako duša pobýval pod menom Emmanuel, robiť na oplátku celoživotného sprievodcu a duchovné médium.

Matky Chico Xaviera
je ukážka toho, čo Chico počas svojho života prednostne robil. Vďaka nemu tisíce rodičov našlo vo svojej duši pokoj a šťastie, keď sa prostredníctvom Chica mohli so svojimi detičkami, ktoré z rozličných príčin predčasne ukončili svoju inkarnáciu, opäť reálne spojiť.Pokojný bojovník

Úžasné, excelentné, neopísateľné. Film pre toho, kto je po duchovno-evolučnej stránke vybavený, predstavuje bránu do 13. komnaty.


Blueberry

WEB_Blueberry_1

A teraz si dovolím z duchovného prostredia (z Astrálu) uviesť film, ktorý považujeme za ukážkový z viacerých dôvodov.

Prečo?

Preto, lebo nádherným spôsobom poukazuje na symbiózu (podľa okolností pozitívnu alebo negatívnu) medzi svetom duchov a ľudí, ktorá pochopiteľne prebieha aj u tých, ktorí na duchov neveria.

Aj napriek tomu, že v uvedenej snímke sa do Astrálu cestuje pomocou psychotropnej látky zvanej ayahuasca, obsah filmu považujeme za vodítko pre tých, ktorí by si radi svet duchov vychutnali na vlastnej koži, hoci aj prostredníctvom napríklad meditácií, teda bez požitia uvedenej ayahuasky alebo iných psychotropných látok. To síce potom trvá „o niečo“ dlhšie, ale ako už všetci vieme „trpezlivosť ruže prináša“ a „bez práce nie sú koláče“…


Krátka ukážka zo šamanského prostredia


Šamanská cesta do astrálneho sveta

https://youtu.be/UxtkoE-HV-k


Film 
CZ verzia


Film duchov

Ďalší film je o Knihe duchov, ktorá je zdrojom spirituálnych znalostí, ktoré tým, ktorí sa ňou riadia, zachraňuje alebo vylepšuje život.Včerajšie deti – je možné uzdraviť svoje minulé životy?

Film vychádza zo skutočnej udalosti

 

Na konci sveta
Film podľa skutočnej udalosti o katolíckych misionároch, ktorí prišli do ekvádorského pralesa obracať na „pravú“ vieru indiánov amazonského kmeňa.

Klikni TU

 

Setkání


Setkání 2

Hlasy anjelov


Po dešti
  Óda na dobro v nás

 


Ako prichádzajú sny Trailer


Doctor Strange
 Trailer


Dokumenty


Život po živote


Život po smrti – skutočnosť, o ktorej ešte niektorí pochybujú


Smrt a návrat zpět – fascinující mimotělní zážitky

 
Život po životě – tři důkazy


Fyzický domov
 I.


Fyzický domov
 II.

 

 

Peter & Spol

Red circle and pentagram on a black background