Aký je zmysel života a inkarnácií?

Aký je zmysel života a inkarnácií (350x350)

Asi väčšina z vás, čo čítate takéto príspevky, už viete/veríte, že reinkarnácia existuje. Že náš účel je učiť sa a v súčasnosti sa podieľať na akomsi vzostupe. No stále nemizne otázka „Na čo to vôbec je?“, preto by som vám to rada objasnila.

Začnem u zdroja nášho vesmíru, ktorý nazývame aj Boh. Tento zdroj energie vytvárajúci náš vesmír nemusí byť absolútny zdroj: mnohých napadla myšlienka existencie mnohých vesmírov, ako napríklad Einsteina.

Zdroj sa rozhodol vytvoriť vesmír za účelom zistenia, čo všetko JE. Vytvoril mnohé vrstvy entít: archanjelov, anjelov, planéty, hviezdy a entity s rôznou rolou ako napríklad pracovníkov svetla (Lightworkerov). Jeho zámerom je expandovanie od najnižšej úrovne.

Všetko je vytvorené z jednej frekvencie a tou je Láska, nazývaná aj Chi, Ki, Prána atď (z čoho sa môžeme len radovať, že základom nie je napr. hnev). Frekvencia znie „hjuuuuu“, čo môžete počuť v mnohých meditačných nahrávkach. Preto sa človek po anglicky nazýva HUman (čítajte Hjuman), čo súvisí s tvrdením, že Boh človeku vdýchol život. Inkarnácia je výdych a vzostup nádych.

Zdroj (celý kolektív entít) vytvára na najnižšej úrovni (fyzickej realite) rôzne rasy, živočíchy, rastliny, nerasty, ktorých vývoj expanduje vesmír. Najväčšia expanzia sa v tomto čase odohráva na Zem (entite Gaia), ktorá sa rozhodla vzostúpiť do 5D so všetkým, čo na nej je. Všetci, čo sa sú teraz inkarnovaní na Zemi sa chcú podieľať na tejto zábavnej skúsenosti. Vzostup ľudstva je úloha lightworkerov.

Podstata každého z nás je duch – Vyššie Ja, ktoré je v 5D. Vyššie Ja nemá možnosť učiť sa na svojej úrovni, preto vytára mnoho Nižších Ja, ktoré sa spoja s dušou z 6D a inkarnujú sa do hmotnej reality. Týmto spôsobom získava skúsenosti a zabáva sa. Všetko, čo prežívate, prežíva aj Vyššie Ja, ktoré si to naplánovalo. Preňho je to úžasná skúsenosť a vždy sa raduje.

Keďže ste tu teraz inkarnovaní, vaše Vyššie ja chce získať skúsenosť vzostupu – čo je spojenie s Nižším Ja, kým je ešte vtelené. Neustále vás miluje a podporuje – volá vás k sebe.

Je možné, že sú tu vtelené aj entity, ktoré si chcú len vyskúšať aké to je, byť na planéte, ktorá vzostupuje, bez toho, aby sa chceli na vzostupe podieľať. No tie určite nebudú čítať tento článok.

Pointa: je to pre zábavu zdroja, ktorým ste aj Vy. Hráme tu RPG (role play game – druh počítačovej hry). Predstavte si, že idete hrať takúto hru na počítači. Vytvoríte si postavu, ktorej dáte určité telo, meno, počiatočné schopnosti a idete hrať so zámerov získavania ďalších schopností. Vy sa veľmi bavíte, no postava v hre je sekaná, bitá, či do nej strieľajú. Predstavte si, že má vedomie – nevie o vás a boh-vie, čo si myslí o svojom drsnom živote  (spomenula som si na film Tron z 1982). A toto je presne koncept Vyššieho Ja a inkarnácie. Hráč je Vyššie Ja a postava v hre Nižšie.

S radosťou Ivet L.W.

Autor: Wayshower
Zdroj: www.2012rok.sk