Zneužitie moci

WEB_CHUDOBA_Food-for-the-soul

 

Ako študentovi, ktorý sa zaúčal do astrálneho cestovania pre účely mágie, sa mi kedysi od Vyššej moci dostalo tej cti, že mi sprostredkovala v krištáľovo brilantnej astrálnej projekcii poznanie o tom, čo sa stane s človekom, ktorý nejakým spôsobom – či už okultným alebo svetským – zneužil svoje postavenie. Ide teda ako o okultistov tak politikov, podnikateľov, úradníkov, policajtov, vojakov, prokurátorov, sudcov a ďalej tých, ktorí sa vedomo angažujú v zločineckých zoskupeniach a privyrábajú si na úkor iných, napríklad dílerstvom narkotik, atď.
A aby sa to, čo mi bolo objasnené, dostalo bližšie k masám, uviedol som pointu príbehu do podoby akejsi
prózy:


Na tento svet som prišiel s pozitívnym karmickým saldom. No nevedel som o tom a na rozprávky o nejakých duchoch a reinkarnáciách som vôbec neveril. Táto neviera mi umožnila stáť sa tým, čím som – zastávam určitý mocenský post, som bohatý, zdravý, s fungujúcou šťastnou rodinou. A to všetko sa mi darí získavať oveľa ľahšie ako iným, ktorí drú, lež márne. Márnosť nad márnosť!

A tak si žijem ako nevedomec, neprebudený…

…žeby ozaj? A nejedná sa len o kamufláž preto, aby sa vo mne náhodou neprebudilo svedomie, ktoré by mi všetky moje hrady a zámky zbúralo?

Teda dajme tomu, že som materialista. A uvedomujem si, že občas sa do mojich rozhodovaní vlúdi aj nejaká tá menšia chybička, no ako my zvykneme hovoriť, účel svätí prostriedky. Selekcia prírody – silnejší víťazí a berie všetko!

Vraj za moje úspechy môže nejaká tá pozitívna karma, ale ako som už spomenul, ja na také veci moc nie som…

Občas mávam živé sny. V nich sa objavujú vskutku čudesné to tvary, a niečo mi šepkajú… No je to dosť abstraktné nato, aby som tomu venoval väčšiu pozornosť. Môj čas je vzácny…

Neskôr sa mi začali zjavovať iné čuda, už konkrétnejšie – majú dokonca rohy aj kopýtka. Ha! Niekedy sa cítim ako nafetovaný! A tieto haluze do mňa hustia, vraj je jedno, čo a ako robím, hlavne keď to vynáša! A na nejakú tú morálku mám zabudnúť. Vraj z nej ešte nikto nezbohatol…

Hm, čudné. Neviem, kto sú a prečo mi to hovoria, však napokon, viem to aj bez nich. A dokonca som vraj aj pod ich ochranou! Ha! Pod akou? Došľaka, niekedy som zrelý na psychiatriu…  

Potom sa zase, na striedačku, objavujú iné haluze, s krídlami, ktoré mi vraj chcú len dobre. A tie ma od toho, čo mi radia tie prvé, odhovárajú! Vraj mám okamžite s rabovaním prestať. Dôvodia, že som na spoločenskom poste nie preto, aby som kradol, ale slúžil. Preto si ma vraj zvolili…

Však čo tie kreácie zle vidia? Dobre, niekedy si niečím polepším, ale robím to predsa sofistikovane. Tak, aby to stádo, ktoré mi slúži, si aj naďalej myslelo, že slúžim ja jemu. Tak o čo im, dopekla, ide?!

Pripúšťam, čisto teoreticky, že keby aj nejakí anjeli a démoni existovali, tak by som sa najpravdepodobnejšie zbratal s tými druhými, pretože, priznám sa, ja anjelov moc nemusím. Pre mňa sú príliš nudní a na môj vkus staromódni…

•••

Ale čas beží… tik, tak, tik, tak… a tak ani život, rovnako ako láska k peknej slečne, netrvá večne…

Prišiel môj čas a zomrel som. Život ubehol až príliš rýchlo, no najhoršie na tom je, že som s tým nepočítal. Teda nepočítal som s posmrtnou existenciou. Vlastne, všetko pokračuje ďalej, ako keby som ani nezomrel, len, povedal by som, žijem za iných fyzických podmienok, a bez vymožeností, ktorých som sa musel s veľkými bolesťami zbaviť. Však práve kvôli ním ma dali do očistca!  A tam som zistil, že aj tie haluze – anjeli a démoni – sú skutočné. Došľaka, kde som sa to dostal?!

A môj čas v Astrály bežal ďalej, hoci sa tvrdí, že tam žiaden nieje. Je, ale nemá taký význam, ako tam na Zemi. A keď som sa konečne z Pekla prepustil, začal som žiť pokojný život až dotiaľ, pokiaľ ma nezavolali, že nadišiel čas vrátiť sa na Zem. Nuž, potešila ma tá správa, však mám odtiaľ len samé dobré spomienky, obrazne povedané, sex, drogy a rock and roll…

Idem teda späť… a zas budem „tigrom“… ha!

No ale, čo to?

Dali mi nahliadnuť do podmienok, aké ma vraj čakajú v novom živote… á do kelu! To predsa nemyslia vážne!!

Vraj to je kvôli tomu, že nejaká hodnota karmy sa zmenila!

Čo? Kto zmenil čo?!

Vraj to číslo je síce rovnaké ako pred zrodením sa do predchádzajúcej inkarnácie, ale, pribudlo tam to znamienko „“…

Ako to?! Však po celý život som chodil do kostola ako na hodiny klavíru a spovedal som sa, platil som im, kupoval odpustky a načúval kňazom o tom, ako mi bude odpustené a pôjdem do Neba… Hajzli jedni!!

•••

A stalo sa. No aby bola istota, že sa plány neminú účinkom, dostal som vskutku dobrú výbavu – démoni ma uvítali hneď po vstupe do novorodeneckého telíčka a predstavili rodičov.

Tatko(?) úspešne podniká – predáva drogy a mamka ich na sebe testuje…

A čo na tom, že okrem toho si občas denne popijú trochu ohnivej vody a príležitostne, ak im dôjdu love, si v banke naberú, koľko unesú?

Aj tak väčšinu času pobývam mimo nich s babičkou, dedkom a strýkom… toho, mimochodom, už pustili z výkonu trestu. A spolu s nimi si užívam aj čerstvý nikotínový opar…

Akáže to lábuž.

A kojenie? Radšej ako piť tie jedy si dávam Sunar… teda aspoň dúfam!

A čas beží…

Neskoršie sa mi dejú akési zvláštne nepredvídateľné náhody, spôsobujúce choroby, úrazy a finančné ťažkostí… a každý na mňa kašle. Nie a nie sa z toho dostať. Ako v začarovanom kruhu. Márnosť nad márnosť!

Dočerta, niekedy tak rozmýšľam, či existuje tá karma. Prečo makám ako kôň a stále to nestačí? A iní, len pohnú prstom a už sa im sype… !

Existuje Boh? A keby aj áno, bol by veľmi nespravodlivý.

Však čo takého som urobil, že ma tak tresce?

Ostatní si tu krochkajú blahobytom, a ja, akoby som bol od macochy. Čo mám, dofrasa, robiť?!

•••

Však to. To je tá otázka. No nie pre Boha, lež pre teba. Už v minulom živote si to mal urobiť – položiť si ju a zahrať si hru, že niečo tam, za oponou známej to reality, existuje. Niečo, čo ti vždy a za každých okolností bezpodmienečne pomôže. A prezradím ti, si to Ty sám!

Áno. Tam za oponou fyzičnosti nájdeš seba samého, tu najväčšiu Svetelnú silu, ktorú môžeš mať okamžite k dispozícii…

Takže, už sa nemôžeš vyhovárať. Už vieš.


Súvisiace články
Minister vlády pod obsesiou démona?
 
Cyril a Metod – pohroma pôvodnej slovanskej kultúry?
 
Covid-19 ako multipersonálna entita
  
Prečo aj duchovní majstri smrteľne onemocnejú

Chceš byť úspešným a pritom…

Príbehy z Astrálu

Život po smrti fyzického tela
 
Spoznaj sám seba

Aký je zmysel života a inkarnácií?
 
Temné ja

Zbohom Temnota
 
Šaman o negatívách pozitívneho myslenia
 
Progres a odpor v duchovno-magickom zrení
 
Svetlo a Temnota. Kto má v súboji navrch?
 
Satan. Vládca temnôt

Peter & Spol

Red circle and pentagram on a black background