Aby v Tvojej duši opäť vyšlo Slnko

WEB_SPOZNAJ_SAM_SEBA_1920krat1200


Vypočuj ma, známy či neznámy.

 Tvoji najbližší síce odišli ale ty si neostal opustený. To len tvoja myseľ žije v klame z toho, že život nerozlučne spája s hmotou. Ona nevidí, čo je za jej oponou.

 Po cykle zvanom rok opäť nastal čas, kedy duchovné a (meta)fyzické zákonitostí umožňujú otvoriť Bránu smrti a pozostalým na obidvoch stranách naladiť sa na svet tých druhých, aby si nielen vzájomne na seba zaspomínali ale aby sa aj reálne zišli.

 Tvoji najbližší odložili svoje hmotné telá, aby pookriali v božskom vánku astrálneho svetla a ako duše sa upovedomili v tom, čím v skutočnosti sú. Divadelná opona sa pre nich zatiahla a herecké role ukončili. Teraz bilancujú a ver, mnohí si hovoria: aká to škoda, že som vtedy nevedel o tom viac…

 ale ty už vieš… aká to výhoda!

 Míting živých a „mŕtvych“ sa uskutočňuje tromi spôsobmi. Jednak sa na Inosvet môžeš naladiť zámerne v zmenenom stave vedomia, a tých, s ktorými sa hodláš stretnúť, si jednoducho privoláš alebo sa do onoho tajomného sveta vydáš po svojich.

 Pochopiteľne, najpoužívanejšou metódou je tá tretia, kedy všetci bez rozdielu v čare noci, v jej príhodnej chvíli, sa na úrovni nevedomia môžu so svojimi milovanými spojiť, bez ohľadu, či ide o duše ľudí alebo zvierat.

 Privoláš si ich vrúcnym želaním v svojom Srdci, slovami alebo vizualizáciou, pričom sa neodporúča byť netrpezlivý…

 Pokiaľ si stretnutie s nimi ráno po prebudení nevybavíš, buď v strehu. Počas plynúcich dni, v noci či cez deň, sa ti toho mnoho udeje – od spontánnych premietnutí útržkov mítingu v živých snoch až po déjà vu

 Okrem toho je možné, že návštevníkov v jeden deň priamo ucítiš alebo dokonca uvidíš, a to v podobe tieňov, bielych či tmavých postav bez detailov alebo ako reálne podoby, ktoré už poznáš či len ako svetelné efekty v periférnom videní. No v každom prípade budeš zažívať tzv. pozitívne synchronicity

 Každý sme iný a každému sa ináč veci dejú… a tak to prebieha aj počas tohto najväčšieho sviatku, pôvodne zvanom Samhain či Halloween.

 Mne osobne po rokoch magickej praxe sa dostalo tej výsady, že so svojimi najbližšími sa stretávam na astrálnej pláni – priamo v ich domove… som za to veľmi povďačný!

 Keď už toto všetko vieš, nezúfaj a buď šťastný!

 Tým, ktorí odišli, daruj slobodu a nespútavaj ich energiou zármutku. Oslavuj čas, kedy sa „mŕtvi“ vracajú, aby navštívili tých živých…

 Nezabúdaj, na radosť či utrpenie nie si sám. Všetko zdieľaš s Ním a On s tebou… lebo si Jeho súcnom a On je tvojím…

 Veru, máš mocného spojenca!

Peter & Spol

Red circle and pentagram on a black background